Всі статті: Методична робота: Новини

Хвилююче та … смачно!?

Успішне завершення написання ККЗ групи № 205 з професії «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів. Тістороб» закінчилося демонстрацією та поїданням смаколиків з шоколадного фонтану (майстер в/н Горбачова І.Ю., викладач Ткаченко Н.Є.)

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Викладач року 2019

Конференція з обміну досвідом методистів ЗП(ПТ)О

Якщо людина не знає, до якої мети вона рухається,
для неї жоден вітер не буде попутним
Сенека.

13 червня методист ліцею Гридасова Олена Леонідівна взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній методичній Інтернет-конференції «Сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників як засобу підвищення якості освітніх послуг в умовах інноваційного середовища системи професійно-технічної освіти», організованій НМЦ ПТО у Закарпатській області.

Обравши тематичний напрямок конференції «Формування професійної компетентності педагога ЗП(ПТ)О – ефективний засіб забезпечення якості професійної освіти», методистка висвітлила питання «РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІВ ЯК НЕОБХІДНА УМОВА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ» та поділилась власним досвідом роботи. У своєму виступі Олена Леонідівна розповіла про основні шляхи підвищення професійної компетентності педагогів НКПЕТЛ. Також наголосила на неабиякій ролі з цього приводу НМЦ ПТО у Херсонській області, досвідчені методисти якого значну увагу приділяють поліпшенню роботи з педагогічними кадрами закладів професійної(професійно-технічної) освіти області, активізації їх інноваційної діяльності, впровадженню сучасних технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, вивченню і впровадженню кращого педагогічного досвіду і, як наслідок – поглибленню управлінської, педагогічної та професійної компетенції.

Таким чином, не викликає сумніву, що якісна підготовка кваліфікованих робітників, від якої залежить і їх працевлаштування, напряму залежить як від успішного функціонування ПТНЗ, так і, зокрема, системи методичної роботи, перед якою, у зв’язку із вищезазначеним, стоїть надзвичайно важливе завдання – удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників.

Досвід та молодість – поруч!!!

Ось і завершився обласний Конкурс «Кращий викладач фізичної культури 2019 року». Гідно представив наш заклад його фіналіст, досвідчений вчитель, наставник, і просто надзвичайно талановита людина Бобков Валерій Юрійович.

Маючи педагогічний стаж 31 рік, подолавши всі нелегкі випробувальні етапи Конкурсу, переконавши присутніх у тому, що досвід іде поруч з молодістю, педагог впевнено посів третю сходинку п’єдесталу.

Приймайте сьогодні, Валерію Юрійовичу, Вчителю, Майстре своєї справи і просто талановита людино, найщиріші вітання від дружньої родини НКПЕТЛ !!!

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей Читати далі

Обмiн досвiдом – шлях до удосконалення

«Цікаво, науково, пізнавально, креативно, весело!»- такі відгуки отримав регіональний науково- практичний семінар «Психолого-педагогічні основи впровадження інноваційних технологій навчання в освітній процес ЗП(ПТ)О», який відбувся 05 червня в рамках курсової перепідготовки (очно-дистанційної форми) майстрів та викладачів спеціальних дисциплін Херсонської області, що цьогоріч проходить на базі Новокаховського професійного електротехнічного ліцею.

Організатори методичного заходу – кафедра педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної освіти ДВНЗ УМО НАПН України та навчально-методичний центр ПТО у Херсонській області.

Радо зустріла слухачів курсів гостинна директорка закладу – Карпенкова Олександра Василівна, яка привітала присутніх з початком останнього етапу, побажала наснаги у професійному житті та плідної праці.

На семінарі, який трансформувався у жваву дискусію, висвітлено питання впровадження інноваційних форм та технологій ї навчання, освітніх інновацій, як основу підготовки сучасного конкурентоздатного фахівця, а також не оминули увагою і традиційні дієві методики.

Сам семінар також пройшов у нетрадиційній формі – за методикою Едварда де Боно «Шість капелюхів». Педагоги мали змогу висловити власну думку з приводу побачено та почутого, а етап рефлексії лише підтвердив високий рівень змісту, організації та проведення семінару.

Багатий досвід колег помандрує Херсонщиною, збагачуючи її компетентними, конкурентоспроможними фахівцями!

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей Читати далі

Старіші повідомлення «