«

»

Через війну вели дороги, щоб квітло сонцем свято перемоги!

Ранком, 9 травня новокаховчани урочистою ходою, з квітами та сяючими посмішками прямували на святкування 71 річниці Перемоги.

pobed16_01
Організованою колоною рушили, як і  повелося, від стадіону «Енергія», аби пройти по проспекту Дніпровському «живим коридором» до Центральної площі міста. В урочистій ході взяли участь керівництво міста, духовенство, члени ради ветеранів, депутатський корпус, працівники комунальних підприємств, навчальні заклади, трудові колективи, автоклуб «НК авто»,  бійці військової частини, мотоциклісти Федерації мотоциклетного спорту Херсонської області, спортсмени та багато інших небайдужих містян.Громада Нової Каховки пройшла центральним проспектом, аби віддати шану ветеранам війни, учасникам бойових дій, тим, хто не повернувся живим до рідної домівки і загинув, захищаючи рідну землю, свою Вітчизну.

pobed16_02
І от ми на  центральній площі міста. Святково прикрашена трибуна, попереду якої –   бійці Збройних Сил із гірляндами Слави, вінки та корзини із живими квітами.
Учнівський та педагогічний колектив ліцею радо привітали ветеранів та гостей заходу щирими побажаннями здоров’я та наснаги., подарували пісню та квіти.

pobed16_03 pobed16_04

Пропонуємо переглянути відеоматеріал зі свята.