Абітурієнту

Перехід до приймальної комісії онлайн

Вибір навчального закладу

Багато шляхів відкрито перед вами, дорогі випускники. Можна вступити до лав ВУЗу або технікуму, здати ЗНО та пройти вступні випробування – іспити або співбесіди та здобути професію економіста, юриста, психолога… Та після навчання зрозуміти, що наша держава не спроможна забезпечити всіх молодих спеціалістів робочими місцями з гідним соціальним забезпеченням. А можна отримати робітничу професію з певним кваліфікаційним розрядом, яка надається безкоштовно, забезпечить стипендією та надасть обов’язкове працевлаштування. Бо робітничий клас – це підгрунття економіки будь-якої країни і в кожній сучасній державі повинен забезпечуватися гідний рівень життя робітників. І саме наша країна підвищує стандарти взаємовідносин держава – робітник. З кожним днем робітничі професії набувають все більшої цінності, зростає їх попит та престижність.

Здобуваючи професію в нашому ліцеї, випусник отримує два документи: атестат про повну загальну середню освіту та диплом про здобуття робітничої професії. Це надасть йому можливість продовжити підвищення рівня своєї кваліфікації в технікумі (коледжі) або у ВУЗі як на стаціонарі, так і на заочній формі навчання. Всіх хто навчатиметься у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї захопить вир яскравого, захоплюючого світу учнівського життя: цікаве навчання, творчі гуртки з професій, спортивні секції (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, бокс, легка атлетика, важка атлетика (гирьовий спорт)), гуртки художньої самодіяльності (хореографічний, вокальний, хоровий, літературний), громадського життя ліцею: Рада самоврядування, школа козацького мистецтва.

Знаходиться наш ліцеї у мальовничому куточку нашої країни – в місті Нова Каховка. Це затишне містечко розташоване в центрі Херсонської області, на перетині транспортних шляхів, пишними зеленими берегами чудової річки Дніпро і прозорими водами Каховського моря. І в цьому місті радо зустріне вас наш навчальний заклад, закликаючи вас здобути безцінні перлини знань, вміло засіяні нашими педагогами в благодатну ниву професійно-технічної освіти. Училищ багато, але НКПЕТЛ – краще!

 

Обрання своєї професії

Для того щоб обрати ким бути, необхідно проаналізувати до чого ти схильний. Подумай що тобі подобається, що тебе цікавить, що любиш робити, пригадай улюблені шкільні предмети. Професія повинна бути цікавою! Якщо тобі подобається техніка, машини, уроки труда в школі приносили задоволення – придивись до професій рихтувальника, електромонтера, токаря-фрезерувальника. Любиш малювати і створювати щось своє – в професії коваль ручного кування ти можеш реалізувати себе. Якщо ти балакливий – тобі більше підійде професія пов’язана з багато чисельними контактами така як офіціант або бармен.

Більшість людей обирають професію за рівнем заробітною плати, але ставши спеціалістом в токарній або рихтовочній справі можна отримувати добру зарплатню, а можна вивчитись і бути ніяким програмістом або бухгалтером, на якого зовсім не буде попиту на ринку праці. Професія – це ваше життя, яке повинно бути прожита з розумом. Шукайте цікавий для вас напрямок розвивайтесь в ньому, щоб досягнути висот. І пам’ятайте, що робочі руки мають цінність завжди. Удачі тобі випускник.

Нотариус kamenskaya.moscow