«

»

МАТЕМАТИКА ЕЛЕКТРОГАЗВАРНИКУ

2020-2021 навчальний рік був оголошений Роком математики в Україні.
На уроках спецтехнології, заняттях з виробничого навчання та на виробничій практиці при зварюванні металевих конструкцій доводиться виконувати прості обчислення та складні інтегровані розрахунки . Наприклад, розрахунки міцності металевих конструкцій, розрахунки на вогнестійкість, розрахунки на стійкість, розрахунки навантаження та інші.
Здобувачі освіти Новокаховського професійного ліцею – майбутні електрогазозварники з зацікавленням та натхненням вирішили прийняти участь у конкурсі проєктів.
Адже це буде корисно здобувачам освіти, як майбутнім сучасним конкурентоспроможним фахівцям з електрогазозварювання, і для електрогазозварювальній галузі міста, області, України.
За результатами громадського обговорення, в якому брали участь викладачі математики закладів П(ПТ)О області, та журі від НМЦ ПТО згідно з критеріями оцінювання (якість презентації проєкту, чіткість представлення ерудованість, використання наочних та технічних засобів, завершеність, цілісність презентації) визначені переможці:
І місце:
• Крюченко Андрій, Шаповалов Андрій, Цикал Анатолій, Костенко Кирило (викладач Дмитренко О.Б.).
Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших звершень!