«

»

Молодіжна рада в оновленому складі

За час роботи молодіжної ради при міському голові, з 2009 року, її склад оновлювався вже неодноразово. Цього року, як і належить,  її лави поповнили нові активісти, серед яких багато і першокурсників, які тільки-но відкрили одну з найцікавіших сторінок свого життя. Незмінною головою ради  залишається Яна Козлова.
Вона розповіла, що перед колективом стоїть багато завдань, які завдяки злагодженій роботі будуть виконані якнайкраще. «Зараз усі ми знайомимося, часто спілкуємося, відвідуємо різні  заходи. Наші новачки вже «вливаються» у суспільне життя міста та роботу ради», – зазначила Яна.
Днями відбулося перше засідання оновленого складу молодіжної ради. З побажаннями плідної та ефективної роботи до присутніх звернувся керуючий справами виконкому Василь Акуленко. Він наголосив, що гарні й корисні  ініціативи молоді завжди знайдуть підтримку у  міської влади.

MR
Члени молодіжної ради обговорили плани діяльності на найближчий час. Серед заходів, які вони проведуть незабаром – бал міського голови.
До складу Молодіжної Ради міста увійшли голова учнівського самоврядування НКПЕТЛ – Гетьман Надія та Міністр Освіти і Науки – Войталова Юлія.