«

»

Небесна сотня

19 лютого 2016 року у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї відбулася виховна година вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні – людей, які загинули під час Революції гідності на Майдані Незалежності.

sotnia16_01
Захід було розпочато вступним словом директора ліцею Карпенкової О.В., яка зазначила, що події, які відбувалися в той час на Майдані, стали поворотним етапом в історії розвитку нашої країни. Вона щиро закликала всіх присутніх згадати у молитвах Героїв, які поклали свої життя за наше майбутнє: «Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.»

sotnia16_02
Викладач історії Задирко Х.В. надала учням  історичну довідку про подіїРеволюції гідності. Учасниками заходу було переглянуто тематичний відеоматеріал «Герої не вмирають», та ученицею ліцею Мазур Д. (гр.111) продекламовано вірш «Не плач мамо, я повернуся весною!». Оформлена тематична експозиція присвячена пам’яті безсмертного подвигу.

sotnia16_03
Не плачте, мамо, я іщеживий,
Хоча й лежу ізкулею у грудях…
Анаді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в вікахзалишенебезсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднімсерці…
Післяцихслів залу оповилатиша. Тиша, вякійвідчувалисябіль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні.

sotnia16_04