«

»

Школа професійної майстерності заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ «Пошук»

18 червня 2015 року наш ліцей радо відчинив двері заступникам директорів з навчально-виробничої роботи в ПТНЗ на чолі з директором НМЦ ПТО Херсонської ОДА Ткаченко С.П. та методистом НМЦ ПТО Андрейко Я.І. Зустрічали гостей на червоній доріжці та за участю галантних молодих людей, які вишукано привітали гостей та подарували їм чарівний вальс.

DSC_0089

DSC_0143
Розпочалося засідання оглядом матеріально-технічної бази нашого професійного навчального закладу з сучасно обладнаними кабінетами професійно-теоретичної підготовки та майстернями. Кожен завідувач кабінетом або майстернею продемонстрував фрагмент електронної бібліотеки творчих доробок педагогів ліцею: електронні підручники і посібники, електронні тести, слайдові презентації, відеоролики та відео уроки.
Наступним етапом був відкритий урок професійно-практичної підготовки. Майстер виробничого навчання з професії «Офіціант. Бармен» Варганова Лілія Дмитрівна провела методично насичений урок (вступний інструктаж) з теми: «Особливості організації і обслуговування бенкету-фуршет». Майстер практично продемонструвала різні способи сервірування столу на бенкет-фуршет та гостинно пригощала відвідувачів смачною кавою і перепічкою.

DSC_0167
Після уроку відбулося чергове засідання школи, де представники управління освіти і науки Херсонської ОДА висвітлили питання та проблеми науково-методичного супроводу професійно-технічних навчальних закладів.

DSC_0178
Заключним моментом семінару пройшла екскурсія по Каховському водосховищу, де учасники заходів мали змогу насолодитися красою мальовничих міст Каховського краю на базі зеленого еко-туризму «Славутич». Сподіваємось усі гості увезли додому теплі спогади про наш гостинний заклад професійно-технічної освіти.

DSC_0123