«

»

Тепло яке зігріє АТО

Педагоги та учні Новокаховського професійного електротехнічного ліцею, підтримуючи бойовий дух та нестримне бажання бійців АТО захищати та оберігати нашу неньку Україну, надіслали три печі-буржуйки власного виробництва у зону бойових дій.
Дані печі виготовили учні груп №201, 215 з професії «Рихтувальник кузовів. Електрогазозварник» разом з майстрами виробничого навчання Винокуровим Юрієм Віталійовичем, Воробчуком Володимиром Миколайовичем, Горбенко Дмитрієм Валерійовичем, Зборщиком Олександром Михайловичем. Матеріал та обладнання для виготовлення печей був наданий самими учнями, педагогами ліцею та мешканцями міста Нова Каховка.

burj_01
Як відомо, буржуйки активно використовувалися під час Другої Світової війни. Ними обігрівали бліндажі, землянки, вагони-теплушки і т.п. Ось і зараз нашим військовим без них не обійтись. «Ми зробили об’яву про збір старих балонів та інших непотрібних металевих виробів і люди відгукнулись, – розповів старший майстер Скирда Микола Олександрович. – Буквально за тиждень у нас зібралося вісім балонів. Проекти і роботи виконували студенти з професії «Електрогазозварник» та їх наставники. Спеціально було продумано обладнання решіток, на яких можна підігрівати воду та варити їжу. Ще одна «фішка» – написи «Слава Україні!» Це ідея учнів. Всі три вироби випробувані, вони працюють. Будемо робити ще. Найближчим часом «буржуйки» і листи будуть передані нашим землякам, які перебувають у зоні проведення АТО».

burj_02
І на останок ми хочемо сказати: «Нехай тепло цих печей зігріває Вас у цей скрутний для країни час, дарує впевненість у перемогу та щасливе майбутнє нашому народу. Ми чекаємо Вас, повертайтесь живими. Ви для нас приклад для наслідування і справжні герої України!».