«

»

Активну громадську позицію формує учнівське самоврядування НКПЕТЛ

19 квітня в Україні визначено Днем учнівського самоврядування. От і учні Новокаховського професійного електротехнічного ліцею, а саме міністри Ради учнівського самоврядування, вирішили творчо підійти до відзначення цієї події.

samovriad16_01
По-перше учні написали жартівливий наказ, в якому зазначили обов’язки учнів та викладачів на навчальний день. Потім розподіливши обов’язки адміністрації та педагогів, виконували їх як найактивніше: керували навчально – виховним процесом, проводили уроки, конкурси, репетиції і т.д. Наприкінці було проведено урочисту лінійку, на якій було нагороджено найкращих учнів у навчанні та спорті, а вихованці віддячили своїм керівникам яскравими номерами художньої самодіяльності (співали пісні, танцювали, провели флеш-моб).

samovriad16_02
Президент учнівського самоврядування Гетьман Надія, учениця гр. №206 (професія «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів») встигає бути першою не тільки у навчанні, а й є лідером у спорті (І місце у Всеукраїнських змаганнях з панкратіону).

samovriad16_03
Адміністрація та педагоги Новокаховського професійного електротехнічного ліцею були приємно вражені активністю та креативним підходом представників Ради Самоврядування, що долучилися до цього заходу. Учні самі повірили в свої сили і запропонували директорові проводити Дні Самоврядування не тільки охоплюючи навчально – виховний процес у стінах ліцею, а й у житті ліцеїстів у гуртожитку, що дасть змогу позмагатися у методиці проведення самоурядовчих заходів з іншими навчальними закладами, що проживають з нами під одним дахом.

samovriad16_04 samovriad16_05 samovriad16_06