«

»

Наша молодь, наша надія, наше майбутнє

26 квітня в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї відбувся щорічний обласний огляд-конкурс «Надія. Молодість. Майбутнє» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини.

DSC_0618
Одним із пріоритетних напрямів діяльності НКПЕТЛ є виховна робота серед молоді, яка спрямована на розкриття в них творчих здібностей та талантів, підвищення їх культурного рівня, розвиток естетичних, професійних та моральних якостей.
Саме в цей непростий для України час дуже важливо розвивати та підтримувати національно-патріотичний дух, тому захід був присвячений подіям, які були в минулому та відбуваються сьогодні, подіям, які у своїх творах описував Тарас Шевченко та Леся Українка….

01
Тематична направленість концертної програми представлена у формах літературно-музичних композицій, інсценованих піснях, авторській поезії присвяченої воїнам АТО та ліквідаторам Чорнобильської аварії, пісенної творчості періоду Великої Вітчизняної війни, уривків з драматичних творів.

DSC_0751
Учнями ліцею також була представлена виставка творчих робіт присвячена Великоднім святам, під назвою «Сміється писанка у всій своїй красі.»
Керівники гуртків доклали не мало зусиль для розкриття юних талантів, а ліцеїсти в котре продемонстрували присутнім свої таланти, високу майстерність виконання різножанрових творів та безмежну любов до рідного краю та Батьківщини в цілому.

DSC_0816