«

»

Паска для солдата

Скоро прийде найсвітліше свято для всіх людей – Воскресіння Господнє. В цей святковий день прийнято дарувати тепло та увагу навіть малознайомим людям.
Напередодні свята в закладі була проведена акція «Паска для солдата», в якій взяли активну участь і діти, і їх батьки, і вчителі. Для солдат було зібрано пасхальні кошики, а це і солодощі, і паски, і засоби особистої гігієни. Також учні намалювали листівки та написали привітання з Великоднем.

paska16_01
Частина зібраних подарунків було відправлено на блокпости Волновахи та станиці Луганської в зону АТО за підтримки депутата міської ради Афанасьєва О.І. А також було відвезено багато солодощів та предметів гігієни до нашої військової частини, дякуючи підтримці Новокаховського електро–технічного ліцею в особі голови Молодіжної ради міста та члена громадської ради Козлової Яни.

yCYMFo8WM-E

Подлинный диплом специалиста Умба. Настоящий http://market-diplom.com/ диплом специалиста Тим. Эти связи помогут вам найти работу и даже могут направить вас в нужном направлении, когда вы будете искать новую работу. Суще