«

»

Містера” і “Міс” Нової Каховки-2016 обрано!

Напередодні Дня закоханих, 12 лютого, у Новій Каховці, в нічному клубі “Піраміда”  відбувся  чи не найулюбленіший конкурс молоді – «Містер і Міс Нова Каховка». Цього року учасники підготувалися як ніколи, а результат – говорив сам за себе.

мазур
Чудовий настрій, щирі емоції, сміх, сльози, захват – усе це зусилля організаторів – відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, дітей, їх «груп підтримки» та усіх, хто  доклав руку до створення цього захоплюючого дійства.

порожняк
Серед 14 конкурсантів – студентів та учнів міста – важко було обрати кращих. Кожен підійшов до конкурсів не формально, а з усією відповідальністю,   та продемонстрував свої кращі вміння й здібності. Учасникам були запропоновані три конкурси: представити себе, продемонструвати свій талант та зізнатись у коханні. Щодо останнього, то тут емоції просто вирували. Хтось зізнався коханій дівчині, хтось – читав вірші для мам,бабусь, а деякі конкурсанти зворушливо й щиро говорили про свою любов до країни.
Яскравими представниками нашого навчального закладу стали Порожняк Анастасія – «Міс глядацьких симпатій»  та Мазур Діана – «Міс артистизм»
Зараз пропонуємо  переглянути найяскравіші моменти заходу у відеорепортажі.