«

»

Поцiновувачi рiдного слова

Патріот України, який щиро вболівав за майбутнє народу, його мову, культуру, віддав частинку своєї душі й чимало коштів для того, щоб переконати молоде покоління українців у тому, що українська мова – то наш найперший скарб, а знати її – і престижно, і морально необхідно. Це все про нього – про Петра Дмитровича Яцика.

22 листопада у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї відбувся ІІ Етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 18 закладів ПТНЗ Херсонської області.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Відкрила урочисту частину заходу традиційно  гостинна господарка закладу, директор Карпенкова Олександра Василівна, яка привітала учасників зі святом, побажала їм перемоги та творчої наснаги.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

А, запрошена до привітального слова директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області Ткаченко Світлана Петрівна, вітаючи учасників Конкурсу, наголосила на тому, що вони – найкращі знавці та шанувальники рідної мови, і що вони вже переможці. Також Світлана Петрівна висловила подяку присутнім у залі вчителям української мови, які готували учасників ІІ етапу Конкурсу за високий професіоналізм та  амовідданість обраній справі, а також висловила упевненість в тому, що і надалі з великою відповідальністю педагоги будуть виконувати поставлені перед ними задачі задля виховання та навчання молодого покоління.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Учні ліцею підготували чудові номери художньої самодіяльності та вкотре нагадали присутнім як про саму непересічну особистість Петра Яцика, так і про значення та престижність солов’їної.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейТо ж будьмо гідними нащадками Петра Яцика, який говорив: «Щоб відродити українську мову, не треба замахуватися відразу на щось глобальне, можна почати з малого. Наприклад, із конкурсу української мови. Нехай діти позмагаються на краще її знання… І чим більше дітей ми долучимо, тим певніше, що молода Україна говоритиме рідною мовою, шануватиме її, вважатиме престижною».

Бажаємо перемоги усім учасникам , та сподіваємось, що її отримають саме наші учні!

Новокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцей