«

»

1 вересня

1 вересня 2017року – перший день осені. У Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї традиційно відбулася лінійка, присвячена початку навчального року. День знань зібрав учнів, педагогів і батьків. Безперечно, це урочистий та хвилюючий момент для кожного з них, адже саме з нього починається надзвичайний, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя.

001002 003004 005 006

З вітальними словами, що допоможуть зберегти життєві істини, переконатися у правильності рішень і вчинків, звернулася до присутніх прекрасний керівник, відмінник освіти України, мудра наставниця, чарівна жінка, директор Новокаховського професійного електротехнічного ліцею – Карпенкова Олександра Василівна.

0001 0002

Традиційно, на кожне свято ми запрошуємо високоповажних гостей, які передають свої знання і вміння, вплітаючи свою працю у багатобарвний вінок здобутків і перемог Нової Каховки й України.  Сьогодні ми запросили міського голову міста Нова Каховка Коваленка Володимира Івановича та випускника ліцею, керуючого справами виконкому Новокаховської міської ради Акуленка Василя Степановича.

101

У Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї навчаються спортивні, талановиті, спрямовані на здобуття знань та сучасних професій учні. У цей святковий день був нагороджений грамотою Луценко Денис – учень групи № 313 за перемогу  у грі WebQuest «Числові нариси електромонтера»,

306 202

дипломами – кращі учні, переможці щорічного обласного огляду – конкурсу художньої творчості «Надія – Молодість – Майбутнє».

301302 303304 305 306

В номінації «Театральне мистецтво» Дипломом І ступеня театральний колектив Новокаховського професійного електротехнічного ліцею керівник Єлестратова Валентина Володимирівна.

401

День знань запам’ятався присутнім яскравістю вражень, нових переживань, здобутків та нових надій. Після святкової лінійки учні були запрошені на перший урок з теми «Україна на карті Європи».

501