«

»

1 вересня – свято знань

Накрапає дощ, але на серці радість . Сьогодні найкраща частина країни , а саме молоде покоління та педагоги святкують День Знань  – початок нового навчального року, який несе сподівання на краще майбутнє , любов до рідної домівки , учбового закладу та країни.

sent2

Наш ліцей також відкрив двері для першокурсників професій : «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електрогозозварник; Коваль ручного кування» , «Офіціант. Бармен», «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів».

sent3
Розпочали навчальний рік урочистою лінійкою, на яку було запрошено заступника міського голови Акуленко В.С. Відкривало лінійку урочисте звучання гімну та підняття державного прапору України учасником бойових дій у зоні АТО. Далі пролунали поздоровлення з початком нового навчального року від директора ліцею Карпенкової О.В. та заступника міського голови Акуленко В.С.

sent4
Закінчився святковий день вітальними піснями , поздоровленнями педагогів  та учнів з- Першим Уроком. Зі святом вас дорогі колеги та любі вихованці . Добробуту   Вам, натхнення та творчих злетів.

sent1