«

»

День освiти

Із безлічі професій на Землі,

     Які вже є, яких ще будуть вчити, –

                                                                    Є головна, як вищий, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель.

010

Перша неділя жовтня дарує всім нам тепле і радісне свято – День працівника освіти. А для нашого ліцею, початок жовтня потрійне свято, саме 2-го жовтня ми визначаємо День народження нашого навчального закладу та День працівників професійно – технічної освіти.

З словами привітання до педагогічного колективу звернулася директор Новокаховського професійного електротехнічного ліцею, мудра наставниця, чарівна жінка яка 42 роки свого життя присвятила саме професійно – технічній освіті, Відмінник освіти України, неодноразово нагороджена грамотами міністерства освіти України, обласного управління, міського голови, а також нагороджена нагрудним знаком ім. Макаренка – Карпенкова Олександра Василівна.

010

За довгі роки існування, а це 92 роки, ліцей виховав не одне покоління професіоналів своєї справи. Все це відбувалося завдяки людям, які були і є наставниками молодого покоління та справжніми патріотами, які віддані своїй справі. І тому саме в цей день, наші викладачі та майстри в/н були нагороджені почесними грамотами.

010 011 012 013 014 015

На святковій лінійці учні ліцею привітали своїх вчителів та майстрів виробничого навчання квітами та хореографічними виступами.

010 011 012 013 014 015 016 017

Дорогі наші вчителі, наставники. Хай успіхи і перемоги окриляють Вас на нові звершення і здобутки, а досягнуте стверджує віру на добро і любов. Хай родинне тепло і затишок оберігає Вас, а Ваші палкі діяння несуть у світ лише мир і злагоду.

Зі святом, дорогі освітяни!