«

»

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей святкує….

Другого жовтня у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї відбулося потрійне свято: День Вчителя, 75 років професійно-технічній освіті та 90 років нашому ліцею, який пройшов довгий шлях від радянської школи ФЗУ до сучасного професійно-технічного навчального закладу.

vchit15_02
Родное училище, серцем с тобою мы связаны,
Пусть годы идут, никогда не забыть все равно,
Тех наших ребят – все такие родные и разные
И тонкую ветку, стучавшую в наше окно.
И мы опять с тобою
Кружим, ветрам назло…
Училище седьмое –
Счастливое число!

vchit15_01
Розпочалося святкування з урочистої лінійки, де була вшанована праця ветеранів професійно-технічної освіти, які у різні роки працювали і працюють у закладі, викладачів та майстрів виробничого навчання, які невтомно навчають та виховують майбутніх фахівців своєї справи нашої неньки України.

vchit15_04З найщирішими побажаннями до всіх присутніх на святі звернулися мер міста Нова Каховка Коваленко Володимир Іванович, директор ліцею Карпенкова Олександра Василівна, голова профспілки енергетики України у Новій Каховці Пащенко Валерій Іванович. Учні ліцею привітали педагогів та гостей свята хореографічними та вокальними композиціями. Усі ветерани педагогічної праці були нагороджені Почесними грамотами та пам’ятними медалями «75 років професійно-технічної освіти».

vchit15_05

vchit15_03