«

»

Вечір зустрічі випускників

Зустріч із юнацьким  минулим –  це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, безтурботне життя в гуртожитку, є час подякувати мудрим педагогам та майстрам за правильні поради та настанови. Чим далі роки навчання в ліцеї, тим теплішими і ціннішими стають спогади про них. І так прекрасно, що існує  традиція започаткована директором ліцею Карпенковою Олександрою Василівною, щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідного ліцею. І  ось уже п’ять років поспіль у другу суботу останнього зимового місяця Новокаховський професійний електротехнічний ліцей (ТУ №1, ПТУ №7) радо зустрічає випускників.

У теплій атмосфері справді родинного свята педагоги та ліцеїсти зустрічали у актовій залі колишніх випускників, а нині —  знавці своєї справи, справжніх професіоналів продовжувачів кращих робітничих професій. З привітальним словом до присутніх звернулась директор  Олександра Василівна Карпенкова вона підкреслила, що незважаючи на майже вікову історію та не прості часи які зараз переживає професійно-технічна освіта, ліцей крокує в ногу з часом. Серед досягнень ліцею, сучасна та потужна матеріально – технічна база, висококваліфіковані викладачі та майстри, щорічні перемоги у міських та обласних спортивних змаганнях, участь у різноманітних конкурсах обласного рівня.  І звичайно, наголосила Олександра Василівна: «Ви, найбільша гордість ліцею — наші випускники, наше майбутнє і надія, завдяки вам і буде процвітати наш навчальний заклад.»  Також разом із привітаннями Олександра Василівна висловила надію, що прекрасна традиція зустрічі з випускниками буде продовжуватись і надалі.

Протягом подальшого вечора, перед гостями виступали юні артисти ліцею. Насамкінець зустрічі ведучі запросили гостей разом з колишньою випускницею училища, а нині почесним ветераном та нинішнім співробітником ліцею, головою учнівського профспілкового комітету Єлістратовою Валентиною Володимирівною проспівати традиційний «Старий вальсок», який став завершальним акордом у піднесеному, урочистому настрої свята ліцейської родини.

Vstrech_vip_001 Vstrech_vip_002 Vstrech_vip_003