«

»

Вечір зустрічі

09 лютого у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї пройшов вечір зустрічі.

«Гортаючи сторінки альбому…» , який щороку отримує статус «чарівного», адже лише йому під силу зібрати людей різних поколінь, різного віку та перенести у єдине, до болю знайоме кожному місце – місце юності, надій і сподівань. У стінах рідного ліцею цьогоріч зустрілися випускники 1966-1999 років.

З теплими привітаннями до випускників звернулася гостинна господиня ліцею Карпенкова Олександра Василівна, яка зустріла гостей не лише теплою материнською посмішкою та словами, а й потурбувалася про смачний святковий стіл.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

З теплом у серці про студентські роки згадав відомий випускник 1977 року, а нині керуючий справами Новокаховського виконавчого комітету Акуленко Василь Степанович, а випускниця 1966 року, теперішня голова учнівського профспілкового комітету, член обласного комітету профспілок, бібліотекар нашого закладу Єлістратова Валентина Володимирівна не лише радо привітала колишніх учнів, а продемонструвала свій декламаторський та співацький талант.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Також щирі слова вдячності лунали з уст колишніх викладачів та випускників: Григора Г.М., Мартовицького М.А., Царікова В.М. та багатьох інших.

І щирі посмішки, і теплі вітання, і  радість родинної  зустрічі, і гарний настрій, і пісні, і танці, і слова подяки викладачам, майстрам, побажання сьогоднішнім випускникам , і щемлива хвилина мовчання у пам’ять педагогів та випускників закладу, які відійшли у вічність  – все це було присутнє.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Та ще довго у коридорах гуртожитку та навчального корпусу лунало «А пам’ятаєш? А пам’ятаєш?..»

Любі випускники, наші серця завжди відкриті для Вас на щорічні зустрічі, які проходять на другому тижні лютого. На цьому місці, в цей же час!

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Быльше фото за посиланням: Google Drive