«

»

Вишиванка – генетичний код ліцеїстів

19 травня 2016 року адміністрація, викладачі та учні Новокаховського професійного електротехнічного ліцею  долучились до загальнонаціонального свята Дня Вишиванки.
Ранок розпочався різнокольоровим квітчастим вбранням директора та членів ради учнівського самоврядування, які стали прикладом для наслідування всім учасникам навчально-виховного процесу.

Vishivanka
Представники ради учнівського самоврядування привітали директора ліцею Карпенкову О.В. подарували їй  букет з чудових весняних квітів кольорів національного прапора.
Олександра Василівна, вітаючи всіх зі святом, наголосила: «Основна мета свята — збереження українських цінностей, та їхня популяризація. Святкування повинно об’єднати нас, як націю активних, щирих громадян здатних творити добро та примножувати духовну спадщину народу.»
О 15.00 адміністрація разом з активістами ради учнівського самоврядування прийняли участь у загальноміських заходах, а саме: співали Державний Гімн України, залучилися до урочистої ходи вишиванок та завітали на святковий концерт до Літнього кінотеатру.

Vishivanka_01