«

»

Всеукраїнський тиждень права

9 грудня  в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення учнів із базовими знаннями про свої права, обов’язки,  уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.

З 09 грудня 2019 року по 13 грудня 2019 року в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї проведено ряд змістовних та інформативних заходів.

Відкриття тижня  було розпочато книжковою виставкою правового змісту, організованою бібліотекарем  Єлістратовою В.В.

Був проведений конкурс плакатів на тему: «Я маю право».

Класні керівники провели виховні години на тему: «Основні права, свободи та обов’язки громадян України».

Викладач права  Малахова О.Є. під час показового позакласного заходу «Трудові правовідносини» ознайомила учнів випускних груп з правилами працевлаштуванням, порядком та правилами оформленням трудового договору та трудової книжки. Були розглянуті питання про стажування та випробувальний термін. Розповіла, що повинен зробити роботодавець перед тим, як працівник приступить до виконання своїх обов’язків, які є підстави припинення трудового договору та як вирішуються трудові спори, тобто формувала правову компетентність учнів.

Юрисконсультом ліцею був проведений позакласний захід на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Закінчився Тиждень позакласним заходом розв’язанням юридичного кросворду викладачем права Малаховою О.Є. з учнями першого курсу на тему: «Право в житті кожного з нас». Учні з інтересом розв’язували кросворд, відповідаючи на різноманітні питання з галузі права.
Новокаховський професійний електротехнічний ліцей
Новокаховський професійний електротехнічний ліцей
Новокаховський професійний електротехнічний ліцей
Новокаховський професійний електротехнічний ліцей