«

»

«Я ніколи в житті не належав собі…»

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

         26.09.2018р. у бібліотеці Новокаховського професійного електротехнічного ліцею відбувся  педагогічно-виховний захід –  година роздумів, присвячена життю і творчості великого гуманіста і добротворця  В.О. Сухомлинського, видатного педагога, який своє серце віддав дітям під девізом: “Я ніколи в житті не належав собі”.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

         Учениця 111 групи Матарига Марина  біля виставки книжок запалила свічку – свічку доброти, щирості і любові, яка неначе освітила образ Василя Олександровича Сухомлинського – талановитого вчителя, керівника, педагога з Великої букви.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцей         Учні ознайомились з життєвим шляхом (біографією) славетного педагога, цитуючи книжку Івана Цюпи: “Василь Сухомлинський” (Добротворець). Хвилююча розповідь бібліотекаря  про видатного вченого-педагога захопила і зацікавила  усіх присутніх.  Учні-учасники заходу  читали вірші, наводили приклади з особистого життя на основі заповідей, який залишив Мудрий педагог своїм нащадкам про те, чого не можна робити. Сьогодні ми щиро використовуємо безцінну спадщину великого педагога, відзначаючи його 100- річний ювілей від дати народження  – 28 вересня цього року.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцей

Фіналом заходу стали  прекрасні слова, продекламовані  ученицями 1 курсу  Чорней Дарією  та Кардон Анастасією:

“Хай сурмою в наших серцях виграє,

Квітує  рожевим суцвіттям,

Живе невмирущеє серце твоє,

До крапельки віддане дітям!”.