«

»

День соборності

21.01.2015 року ранок у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї розпочався з відкритої виховної години присвяченої святкуванню 22 січня Дня Соборності України – свята об’єднання всіх громадян нашої держави, які гордо називають себе українцями. Розпочато урочистості прекрасним зверненням директора ліцею Карпенкової Олександри Василівни, яка зазначила важливість усвідомлення своєї етнічної та духовної приналежності до українського народу молодого покоління, збереження цілісності та єдності не тільки країни, а й усіх людських цінностей в наших серцях задля миру, добробуту та процвітання України. Цікавий екскурс у історичне минуле нашої країни провела викладач історії нашого ліцею Задирко Х.В., яка зазначила, що День Соборності України один з найактуальніших та найголовніших державних свят українського народу, і від його збереження та відношення до нього залежатиме майбутнє українців.

sob15_01
Також хвилюючим моментом була промова бійця загону територіальної оборони міста Нової Каховки Вахненко Валерія Анатолійовича та волонтера від нашої міської громади Данілової Ольги, які розповіли про численні подвиги юних воїнів, про важкий біль втрати сотень життів таких молодих хлопчаків як і наші ліцеїсти. Вони привітали учнів зі святом Соборності та розповіли, як важливо в ці тяжкі для країни часи, відчувати патріотизм та бажання захищати свою рідну землю.
Наприкінці заходу ведуча керівник гуртка художньої самодіяльності Козлова Я.В. зачитала вірш та продемонструвала відеоролик на пісню «Повертайся живим» (С.Тарабарова).
sob15_02

Моя Україно!
Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.
Ти совість народу, незгасна зоря,
Живи й процвітає,
Україно моя,
Для миру, для щастя, любові й добра.
Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі,
Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти на землі.

sob15_03