«

»

Зустріч випускників

Днями, у прекрасній затишній атмосфері актової зали Новокаховського професійного електротехнічного ліцею відбулася вже традиційна родинна зустріч випускників ліцею, їх викладачів, майстрів виробничого навчання та класних керівників.

zustr_01
Про це повідомляэ директор ліцею Олександра Карпенкова.
Найактивнішими були випускники з професії «Токар широкого профілю», «Фрезерувальники» та «Електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування» 1965-1966 року випуску. Все це стало можливим завдяки плідній творчо-пошуковій роботі адміністрації ліцею, в тому числі і бібліотекаря ліцею Єлістратової В.В., яка являється випускницею нашого ліцею і є осередком співпраці учнів та їх вихователів, бо все своє життя вона працює на ниві професійно-технічної освіти і очолює профспілку в ліцеї.

zustr_02Офіційно зустріч було розпочато з промови директора ліцею Карпенкової О.В., яка розповіла про нові досягнення і здобутки колективу ліцею, ознайомила з новими професіями і окреслила напрями майбутньої діяльності. Також було продемонстровано чудовий відеофільм про НКПЕТЛ знятий ТРК «Скіфія», лунали чудові пісні у виконанні молодих викладачів, і, на останок, випускники заспівали традиційний гімн ліцеїстів «Старий вальсок». Та апогеєм зустрічі став прекрасний танок викладача, майстра виробничого навчання, старшого майстра минулих років Шаманського В.І. та випускниці Єлістратової В.В. У наступному році, у лютому місяці,наш учбовий заклад знову радо відчинить для Вас свої двері, шановні випускники та ветерани ліцею!

zustr_03