«

»

Квиток у поїзд під назвою “життя”…

Нещодавно випускники Новокаховського професійного електротехнічного ліцею сказали своєму рідному навчальному закладу: «Прощавай». Юні хлопці та дівчата здобули  багаж знань, практичних вмінь та навичок у царині обраної професії і продовжать свій шлях у доросле життя.
З нагоди випуску у стінах гуртожитку ліцею вже колишніх студентів вітали викладачі, майстри та гості. З теплими та щирими словами  до випускників звернулась директор ліцею Олександра Карпенкова. «Проводжаючи вас, ми, викладачі, звісно ж трішечки жалкуємо, наголосила вона. – Усі три роки ми вкладали у вас свої душу й серце. Намагалися навчити вас усьому найдобрішому та найкориснішому. І на захисті дипломних робіт  вкотре переконалися, що наші зусилля не були марними. Ви – достойні випускники та вмілі спеціалісти. Бажаю, аби на вашій життєвій стежині зустрічалися лише  гідні люди. А та спеціальність, яку ви тут отримали, нехай стане основою подальшого професійного становлення. Ми вас завжди чекаємо у рідних стінах навчального закладу!».
Також у цей важливий та хвилюючий день випускників привітав міський голова Володимир Коваленко:
– Сьогодні кожний з вас отримав квиток. Квиток у поїзд під назвою життя. Вагони – різні. Але неважливо який він. Перший чи 20-й, загальний чи купейний. Головне – з чим ви поїдете, яким багажем знань, як себе будете вести, – підкреслив, вітаючи, мер. –  Основне  – з чим ви підете у світ. Він не є чорним або білим. Він строкатий та різнобарвний, наповнений і радістю, і болем,і несподіванками, і безмежним щастям. Світ – це різні люди. І важливо розібратися, з ким тобі по дорозі. І тут якраз стануть у нагоді знання, які ви отримали у своєму навчальному закладі. Дякую педагогічному колективу, за чудових, розумних студентів, а вам – за ваші зусилля та досягнення, якими ви примножуєте славу Нової Каховки. Пам’ятайте своїх викладачів, батьків, не забувайте рідне місто, в якому вас завжди чекають. Усього вам найкращого!

vipusk15
Продовжили чергу вітань класні керівники, викладачі, творчі колективи, студенти інших курсів. Кращим випускникам – відмінникам, спортсменам та їх батькам вручили подяки. З посмішками та сяючими очима вони дякували усім та обіцяли, що ніколи не забудуть чудові роки, проведені у стінах ліцею. А на завершення, як і належить, світлина на добру згадку!