«

»

Новокаховська Масниця-2016

Усім, напевно, набридла зима, яка начебто і відступила, а все одно щодня нагадує про себе. Та після її гучних проводів, які відбулися сьогодні  у Новій Каховці в останній день Масниці, 13 березня, вона точно не повернеться до наступного року!

masn16_01
Масниця – найвеселіше і ситне народне свято, що триває цілий тиждень. А в неділю, зазвичай,  влаштовуються народні гуляння, під час яких усі пробуджують природу від сну та проводжають зиму. Ця давня традиція посіла чільне місце та  укорінилась у нашому місті. Ось уже понад 10 років поспіль Нова Каховка  святкує Масницю. Цьогорічний, захід був не менш яскравим та багатим на сюрпризи.

masn16_02
Своїми кулінарними шедеврами пригощали  всіх присутніх пригощали представники новокаховського професійного електротехнічного ліцею.
Як завжди, окрім смаколиків,  було на Масниці надзвичайно багато чого цікавого: вишивки, прикраси, картини, малюнки, писанки, ляльки, орігамі, кораблі, в’язані вироби, листівки-аплікації, картини й  фігурні роботи з бісеру, предмети побуту із дерева, підставки, квіти й підсвічники з металу,  сувеніри і навіть зварене за спеціальним рецептом мило.  І це далеко не весь перелік.

masn16_03
На площі було встановлено дві сцени, де відбувалося окреме, не менш захоплююче дійство. І дорослі, і малеча,  для якої влаштували окрему святкову програму з веселими іграми та конкурсами, не нудьгували.

masn16_04