«

»

Шевченківські читання

В рамках вшанування пам′яті великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї відбулося декілька урочистих заходів: виховна година в музеї «Ми тебе не забули, Тарасе!» та позакласний захід «Великому Кобзареві присвячується…».

shevch16_02
«Ми тебе не забули, Тарасе!»
Дякуємо тобі, Тарасе,
За слова пророчі,
Незалежну Україну
І щасливі очі….
16 березня 2016 року в музеї ліцею відбулася виховна година, присвячена 202 річниці з Дня народження великого поета і художника Т.Г.Шевченка. підготувала цей захід завідувач музею Іваніщева Тетяна Михайлівна. Також учні ліцею читали вірші напам′ять (Мазур Д. гр..№111, Навалова К. гр..№111, Тумакова О. гр..113, Мельник А. гр..№113). Багато цікавого та пізнавального учні ліцею дізнались про життєвий та творчий шлях українського генія.

shevch16_01
На виховному заході були присутні директор ліцею Карпенкова О.В., методист ліцею Перепелицина О.О. та майстри виробничого навчання. На прикінці заходу Олександра Василівна подякувала учням за кропітку роботу в підготовці та проведенні виховного заходу та зазначила, що все те, про що говорив Тарас Григорович перекликається з тими подіями, які відбуваються в наші дні в Україні.
shevch16_03
Благословен той день і час,
Коли прослалась килимами
Земля, яку сходив Тарас
Малими, босими ногами…
shevch16_04
24 березня на базі актової зали нашого гуртожитку пройшли «Шевченківські читання», де учні та педагогічні працівники нашого навчального закладу мали змогу ще раз насолодитися прекрасними віршованими творами Тараса Григоровича Шевченка. Захід підготували та провели: викладач української мови та літератури, художньої культури Протопопова К.О., бібліотекар Єлістратова В.В., соціальний педагог Матяш Л.В. Серед учнів виступали: Мазур Д. гр..№111, Тумакова О. гр.№113, Мінаков Д. гр.№101,
Крамаренко А. гр..№113. Родзинкою заходу стало інсценування Шевченківської «Катерини», а також слайдові презентації про особисте життя поета та період життя у Пентербурзі.shevch16_05