«

»

Тепла зустріч з альма-матер

За вікнами панує зима, але суботнього ранку випускники та ветерани ліцею разом з педагогічним колективом Новокаховського професійного електротехнічного ліцею поспішають зібратися теплим родинним колом та пригадати ті цікаві роки юнацьких мрій та сподівань, без яких життя було б безбарвне та нецікаве.

vipusk16_01
Щороку збираючись на цю зустріч, випускники запрошують тих педагогів, які вже не працюють в учбовому закладі, але для яких зустріч з минулим наче ковток свіжого повітря, що дає сили та наснаги, дарує сподівання на краще майбуття профтехосвіти. Ліцеїсти підготували концертну програму ветеранам та гостям свята.   Всі присутні співали пісні, читали вірші, танцювали вже традиційний «вальс випускників». А в цьому році, адміністрація ліцею, на чолі з директором Карпенковою О.В. після урочистостей гостинно запросила всіх, хто зібрався на бенкет до бару-майстерні «Сашенька».

vipusk16_02
Спасибі, дорогі випускники та колеги, за любов та чуйне ставлення до нашої рідної альма-матер, і кожного року, коли лютує мороз, ви збираєтесь разом, і, своїми гарячими серцями, зігріваєте всіх нас.

vipusk16_03