«

»

Безпека на дорозі – безпека життя

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне здоров’я і життя. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до їхньої втрати.

Як ми знаємо, з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

В останні роки на дорогах України щорічно відбуваються десятки тисяч автомобільних аварій та катастроф.

Все це дало поштовх до того, що з метою стабілізації, а потім і скорочення прогнозованого рівня смертності від ДТП в усьому світі, у березні 2010 року резолюцією  Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 2011-2020 роки були оголошені Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху, а 18 листопада оголошено Всесвітнім днем пам’яті жертв ДТП.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї з 12 по 18 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Новокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцейНовокаховський професійний електротехнічний ліцей